Zapraszamy do współpracy

Jeśli znasz osobę, która ucierpiała w wypadku drogowym lub kogoś kto stracił osobę bliską w wypadku komunikacyjnym i poinformujesz nas o tym, otrzymasz wysokie wynagrodzenie! Szczegóły pod nr Infolinii lub napisz na poniższego maila*.

Do stałej współpracy zapraszamy wszystkich, którzy lubią kontakt z klientem i kierują się w swoich działaniach etyką. Chętnie przedstawimy atrakcyjne warunki współpracy i dostosujemy rodzaj umowy.

To Ty wybierasz rodzaj umowy:

  • umowa o dzieło lub umowa zlecenia (+ZUS),
  • umowa przedstawicielstwa,
  • umowa agencyjna.

 

WAŻNE: NIE PODPISUJEMY UMOWY NA WYŁĄCZNOŚĆ!

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail: rekrutacja@pireus.net*

Dla Państwa Klientów stosujemy specjalne zniżki oraz w razie wypadku komunikacyjnego służymy bezpłatną poradą prawną. Udostępniamy również pojazd zastępczy – z TU wszystko załatwiamy za klienta – wystarczy skontaktować się z nami.

Zapraszamy również do współpracy Adwokatów oraz Radców Prawnych posiadających doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych.

Specjalnie dla naszych Partnerów (w tym Prawników) stworzyliśmy System Obsługi Klienta, który w prosty i bezpieczny sposób pozwala zarządzać danymi klienta, załączać różne dokumenty, śledzić prowadzone sprawy oraz sprawdzać należną prowizje. Każdy otrzymuje indywidualny login oraz hasło.

* Pamiętaj, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię PIREUS Sp. z o.o. zgodnie z Regulaninem i Polityką prywatności.