Kilka słów o nas

Kancelaria PIREUS Sp. z o.o. to profesjonalna firma świadcząca od 2010 roku kompleksową pomoc prawną na terenie całej Polski. Od 2016 roku wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu spraw bankowych dla tzw. Frankowiczów. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do grona konsumentów, których nie stać jest w pełnym zakresie ponosić wynagrodzenia profesjonalnego pełnomocnika przy przyjęciu sprawy do prowadzenia i w trakcie postępowania sądowego. Poza tym, niezależnie od rodzaju prowadzonej sprawy nasze honorarium uzależnione jest od efektów naszych działań.

Dobrze wiemy, że nasza działalność wiąże się ze szczególną odpowiedzialnością. Doskonale rozumiemy również, że od rzetelności i fachowości naszych prawników oraz pracowników zależy uzyskanie pomocy finansowej dla osób, których nieprzewidziane zdarzenie lub manipulacje bankowe doświadczyły szczególnie dotkliwie.

Co nas wyróżnia

I – wieloletnie doświadczenie – już ponad 14 lat skutecznie działamy rynku Polskim!

II – każda sprawa od samego początku prowadzona jest pod nadzorem zawodowego pełnomocnika.

III – bieżąca informacja o stanie sprawy! Specjalnie dla naszych Klientów uruchomiliśmy ogólnopolską Infolinię umożliwiającą bezpośrednią konsultacje z naszymi doradcami, działającą w dni robocze w godzinach 8.30 – 17.00.

Poza tym zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz zamieszczony w zakładce Kontakt – max w ciągu 24 godzin otrzymacie Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące odszkodowań – lub adres mailowy: kancelaria@pireus.net.

Dzięki współpracy z dużą grupą znakomitych adwokatów i radców prawnych udzielamy kompleksowej pomocy poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowań oraz mamy możliwość udzielania pomocy osobom, które już powierzyły swoją sprawę firmie zajmującej się odszkodowaniami i w ich ocenie jest prowadzona źle.

Już drugiego dnia od podpisania umowy podejmujemy działania w związku z uzyskaniem należnego odszkodowania. Od samego początku każdą sprawą zajmuje się adwokat lub radca prawny. Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy w wiodących na naszym rynku firmach ubezpieczeniowych oraz bankach, dlatego też posiadamy bardzo dobrą znajomość zasad i procedur funkcjonujących w tych instytucjach finansowych.

Wszystkie czynności podejmowane przez naszą Kancelarie są pod merytorycznym nadzorem doświadczonych prawników. Daje nam to możliwość bardzo szybkiego zawarcia korzystnej ugody lub w razie potrzeby skierowania sprawy na drogę sądową. Reprezentujemy też naszych klientów w sprawach karnych.

Zawsze NIEODPŁATNIE poradzimy jakie są możliwości skutecznego działania.