Kilka słów o nas

Kancelaria PIREUS Sp. z o.o. to profesjonalna firma świadcząca od wielu lat kompleksową pomoc prawną – na terenie całej Polski, EU i Ukrainy – dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz w wyniku innych zdarzeń losowych. Specjalizujemy się również w odszkodowaniach z polisolokat i Frankowiczów. Niezależnie od rodzaju prowadzonej sprawy nie pobieramy opłat wstępnych, a nasze honorarium uzależnione jest tylko od efektów naszych działań.

Dobrze wiemy, że nasza działalność wiąże się ze szczególną odpowiedzialnością. Doskonale rozumiemy również, że od rzetelności i fachowości naszych prawników oraz pracowników zależy uzyskanie pomocy finansowej dla osób, których nieprzewidziane zdarzenie lub manipulacje bankowe doświadczyły szczególnie dotkliwie.

 

Zarząd

Co nas wyróżnia

Specjalnie dla naszych Klientów – jako pierwsi w Polsce – uruchomiliśmy Live Chat konsultacje online „na żywo” z naszymi doradcami, działający w dni robocze w godzinach 8.00 – 17.00 oraz ogólnopolską Infolinię dostępną również w tym samym czasie. Poza tym zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz zamieszczony w zakładce Kontakt – max w ciągu 24 godzin otrzymacie Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące odszkodowań.

Dzięki współpracy z dużą grupą znakomitych adwokatów i radców prawnych udzielamy kompleksowej pomocy poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowań oraz mamy możliwość udzielania pomocy osobom, które już powierzyły swoją sprawę firmie zajmującej się odszkodowaniami i w ich ocenie jest prowadzona źle.

Współpraca

Już drugiego dnia od podpisania umowy podejmujemy działania w związku z uzyskaniem należnego odszkodowania. Przez wiele lat współpracowaliśmy wcześniej z wiodącymi na naszym rynku firmami ubezpieczeniowymi, bankami dlatego też posiadamy bardzo dobrą znajomość zasad i procedur likwidacji szkód.

Wszystkie czynności podejmowane przez naszą Kancelarie są pod merytorycznym nadzorem doświadczonych prawników. Daje nam to możliwość bardzo szybkiego zawarcia korzystnej ugody lub w razie potrzeby skierowania sprawy na drogę sądową.

Również, w razie potrzeby, służą pomocą nie tylko nasi prawnicy pracujący nad sprawą, ale także nasi terenowi przedstawiciele.

Zawsze NIEODPŁATNIE poradzimy jakie są możliwości skutecznego działania.

Partnerzy