Kredyt we frankach

Wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu spraw dot. kredytów frankowych. Wnieśliśmy już do sądów ponad 780 pozwów przeciwko różnym bankom i zakończyliśmy sukcesem wiele z tych spraw. Od samego początku każdą sprawę prowadzi doświadczony prawnik. Nie ważne gdzie mieszkasz – zajmiemy się również i Twoją sprawą. To też, jeśli masz (lub miałeś!) kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich to bezpłatnie sprawdzimy, czy możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconego kapitału i rat, w związku z tzw. klauzulą waloryzacyjną lub indeksacyjną zastosowaną przez Twój bank. Dodatkowo, sprawdzimy czy przysługuje Ci obniżenie rat na przyszłość.

Pamiętaj – Twoja sprawa nie musi ciągnąć się latami! Mamy wypracowane „ścieżki” zawierania ugód z wieloma bankami. Nie musisz obawiać się również wysokich kosztów postępowania sądowego. Poprowadzimy Twoją sprawę już od 149 PLN miesięcznie!                                                                                 

Więcej

    Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę. Skontaktuj się z nami wysyłając mail: kancelaria@pireus.net lub dzwoniąc pod nr Infolinii 801 100 101 lub wypełniając poniższy formularz:


    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię Pireus Sp. z o.o. zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności.