Odszkodowania za szkody górnicze

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych, właścicieli firm, zakładów, hurtowni oraz osób prawnych takich jak deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty i zarządcy nieruchomości, którzy są właścicielami nieruchomości lub są w trakcie budowy/planują inwestycje na terenie zagrożonym szkodami górniczymi.

Twoje mieszkanie lub dom

Jeżeli mieszkasz lub masz jakikolwiek budynek w regionie eksploatowanym górniczo, a Twoja nieruchomość (mieszkanie, dom, kamienica, firma, budynek gospodarczy itp) zaczyna osiadać, pojawiają się pęknięcia, pochylenia ścian lub podłóg, dach traci szczelność lub doszło do naruszenia konstrukcji budynku, pojawia się pytanie, kto za to zapłaci?

Kto płaci?

Zgodnie z prawem, właściciel nieruchomości ma prawo żądać od zakładu górniczego naprawienia szkody wyrządzonej na skutek prowadzonej przez niego działalności. Brzmi prosto. Niestety w praktyce, poszkodowani często nie są świadomi swoich praw. Niejednokrotnie uzyskują zaniżone kwoty odszkodowań, które są ustalane na podstawie wyceny sporządzonej na polecenie kopalni.
.
Odniosłeś szkodę górniczą? Propozycja zakładu górniczego lub kompanii górniczej nie odpowiada Twoim oczekiwaniom? Nie masz pieniędzy na zajęcie się sprawą? Nasze honorarium pobieramy po uzyskaniu dla Ciebie odszkodowania! Nie rezygnuj ze swoich praw!

Nasze doświadczenie

Mamy doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Dysponujemy najlepszymi prawnikami i rzeczoznawcami budowlanymi z zakresu szkód górniczych. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci uzyskać należne świadczenie.
.
Nasi śląscy prawnicy specjalizujący się w takich szkodach bezpłatnie przeanalizują każdą sprawę. Natomiast nasi eksperci (biegli), rzeczoznawcy z zakresu budownictwa oraz szkód górniczych przygotują stosowną ekspertyzę. Rozliczysz się z nami dopiero po uzyskanym odszkodowaniu.

.
Problem odszkodowań za szkody górnicze powinien zainteresować również osoby, które przystosowały swoje nieruchomości do warunków panujących w regionach górniczych. Zastosowanie odpowiedniego projektu bryły ze wzmocnieniami konstrukcyjnymi, dodatkowej izolacji przeciwwilgociowej oraz wzmocnionych materiałów – uprawniają do dochodzenia zwrotu poniesionych z tego tytułu kosztów. Nie masz pewności, czy należy Ci się odszkodowanie? Zaufaj profesjonalistom – bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.
Zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do sprawy. Dzięki współpracy z najlepszymi prawnikami i biegłymi rzeczoznawcami, uzyskujemy dla naszych Klientów wysokie odszkodowania. A sprawne przeprowadzenie procedur dowodowych przyczynia się do sprawnego przeprowadzenia procesu sądowego, co za tym idzie, szybkiej wypłaty świadczenia.

Ile to kosztuje?

Chciałbyś dochodzić swoich praw, ale boisz się, iż wynajęcie dobrego prawnika i rzeczoznawcy pochłonie zbyt dużo pieniędzy? W ramach współpracy zapewniamy biegłych rzeczoznawców dysponujących rozległą wiedzą z zakresu budownictwa, posiadających uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (bez ograniczeń) w tym konstrukcyjno-inżynieryjnej oraz najlepszych pełnomocników, którzy poprowadzą negocjacje z zakładem górniczym lub będą reprezentować Cię w sądzie – a rozliczymy się „po sukcesie”.
.
Prowizję, jak również za koszt sporządzonej ekspertyzy, pobieramy po uzyskanym świadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje!

    Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę. Skontaktuj się z nami wysyłając mail: kancelaria@pireus.net lub dzwoniąc pod nr Infolinii 801 100 101 lub wypełniając poniższy formularz:


    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię Pireus Sp. z o.o. zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności.