Opłaty likwidacyjne i polisolokaty.

Jeśli w ostatnim czasie znane Ci są tematy i hasła takie jak: „przywiązani do polisy”, „opłata likwidacyjna”, nabici w polisolokaty”, zwrot opłaty likwidacyjnej”, jak odzyskać opłatę likwidacyjną?”, „jak rozwiązać polisolokatę?”, czy też „polisolokaty odszkodowania” – skontaktuj się z nami.

Nasza Kancelaria Odszkodowawcza pomaga podjąć odpowiednie korki poszkodowanym i odzyskać pieniądze z polisolokaty, nawet do 10 lat od rozwiązania umowy łączącej strony.

Jeśli otrzymałeś środki z polisolokaty, ale z opóźnieniem – możesz żądać odsetek za czas opóźnienia.

Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju i ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Każdą sprawę analizujemy bezpłatnie.
Szybko i efektownie sporządzamy roszczenia i pozwy, skutecznie prowadzimy sprawy sądowe.
Każdy Poszkodowany otrzymuje opiekuna swojej sprawy oraz prawnika – na wyłączność.

Zapytaj o nasze honorarium poprzez LiveChat, Infolinię lub e-mail.

Dokumenty, które pomogą nam szybko zapoznać się z Twoją sprawą to tylko umowa zawarcia polisolokaty i ogólne warunki Twojej polisy.
Najnowsze wyroki sądów wyraźnie świadczą o tym, że działanie Towarzystw Ubezpieczeniowych w zakresie poboru środków, w tym opłaty likwidacyjnej z polisolokat jest niezgodne z prawem.

Niezobowiązująco i bezpłatnie sprawdzamy zasadność zwrotu zainwestowanych środków z polisolokaty. Najlepsi prawnicy i specjaliści przeprowadzą analizę Twojej sprawy.

Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy Ci na czym polega skuteczne odzyskanie opłaty likwidacyjnej.

    Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę. Skontaktuj się z nami wysyłając mail: kancelaria@pireus.net lub dzwoniąc pod nr Infolinii 801 100 101 lub wypełniając poniższy formularz:


    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię Pireus Sp. z o.o. zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności.