Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne

Od ponad 10 lat nasza Kancelaria na terenie całej Polski specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych jak i przedsądowych dotyczących wypadków komunikacyjnych z OC sprawcy. Od samego początku każda sprawa jest prowadzona przez zawodowego pełnomocnika – prawnika. Nasze doświadczenie zdobyliśmy prowadząc ponad 1200 takich spraw. To też, jeżeli zostałeś ranny – lub straciłeś osobę bliską – w wypadku drogowym z winy innego kierowcy będąc: pieszym, pasażerem auta czy kierowcą – należy Ci się odszkodowanie powypadkowe. Nawet wtedy, gdy sprawca zbiegł lub nie miał wykupionego OC.

Jeśli miałeś kolizję i uszkodziłeś pojazd z winy innego kierowcy, a od czasu tego zdarzenia nie minęło więcej niż 3 lata, również pomożemy Ci w wywalczeniu odszkodowania komunikacyjnego. Nawet wtedy, gdy sprawca zbiegł lub nie miał wykupionego OC. A może potrąciłeś zwierzę i nie wiesz, czy należy Ci się odszkodowanie powypadkowe lub komunikacyjne? Chętnie to sprawdzimy!

Aktualnie toczy się sprawa karna? Nie zwlekaj! Nasz prawnik dokonuje wglądu w akta sprawy karnej i czuwa nad jej właściwym przebiegiem, natomiast opinie biegłych oraz zgromadzony materiał dowodowy w sprawach karnych analizuje nasz specjalista z wieloletnim doświadczeniem z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Wypadki w gospodarstwie rolnym

Jeżeli ucierpiałeś w wypadku na wsi, Twoje dziecko miało wypadek w gospodarstwie rolnym, to możesz dochodzić odszkodowania z rolniczego ubezpieczenia OC! A może uszkodziłeś maszynę rolniczą – nawet na kilka dni – w trakcie żniw lub innych ważnych prac? Również i w takim wypadku chętnie Ci pomożemy! Pamiętaj, że poza pieniędzmi za naprawę pojazdu rolniczego możesz ubiegać się o zwrot utraconych korzyści.

Wypadki w pracy

Jeśli doznałeś urazu w wyniku wypadku przy pracy lub w drodze do pracy, przekaż nam swoją sprawę do bezpłatnej analizy. Powiemy Ci, czy poza odszkodowaniem z ubezpieczeń społecznych lub grupowego ubezpieczenia w zakładzie pracy, możesz mieć prawo także do odszkodowania na drodze cywilnoprawnej.

Inne wypadki

Pomagamy również w uzyskaniu stosownej rekompensaty m.in. dla osób, które doznały obrażeń w trakcie upadku na śliskiej nawierzchni (na chodniku, na przystanku, klatce schodowej, w sklepie,  w windzie itp.) lub zostały pogryzione przez psa. Sprawdzimy, czy otrzymałeś wszystkie należne świadczenia.

Polecamy swoje usługi szczególnie w warunkach zimowych, w których wzrasta liczba wypadków. Doznałeś urazu na skutek upadku na śliskim, nieodśnieżonym chodniku, przystanku, schodach? Przewróciłeś się na mokrej, zabłoconej podłodze w sklepie lub na klatce schodowej? Skręcenia, stłuczenia, złamania… – nie zawsze winny jest tylko śnieg, nawet na stoku, uprawiając sporty zimowe np. na nartach. Nie wiesz czy możesz ubiegać się o odszkodowanie? Skontaktuj się z nami – bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę. Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu uzyskujemy na rzecz naszych Klientów wysokie odszkodowania. Chętnie pomożemy również Tobie.

Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne to nasza specjalność! Chętnie sprawdzimy, czy należy Ci się odszkodowanie.

    Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę. Skontaktuj się z nami wysyłając mail: kancelaria@pireus.net lub dzwoniąc pod nr Infolinii 801 100 101 lub wypełniając poniższy formularz:


    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię Pireus Sp. z o.o. zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności.