Sprzedaż nieruchomości

Szybka sprzedaż każdej nieruchomości.

Najważniejszym etapem procesu sprzedaży nieruchomości jest zrozumienie/analiza potrzeb. Toteż, prawidłowe zdiagnozowanie motywów determinujących decyzję o zbyciu mieszkania, domu czy działki zależy sukces pośrednictwa. Dlatego też, od samego początku naszej działalności wprowadziliśmy usługę przygotowania nieruchomości do sprzedaży jako standard. W tym celu staramy się zaprezentować ewentualnemu nabywcy potencjał sprzedawanej nieruchomości. Profesjonalna prezentacja połączona z odpowiednią sesją fotograficzną pozwala wygenerować większe zainteresowanie – większy ruch, dzięki temu szybciej jest zauważane dana nieruchomość przez potencjalnych klientów i w efekcie – szybciej sprzedawana.

W naszej firmie sprzedażą nieruchomości zajmują się profesjonalni pośrednicy posiadający stosowne licencje i będący prawnikami.

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? Po prostu skontaktuj się z nami. Działamy na terenie całej Polski!

Ogólnopolska Infolinia: 801 100 101 lub kontakt do pośrednika nieruchomości: 665 459 051, e-mail: biuro@pireus.net

Dlaczego warto nam zaufać?

1. Twoja oferta znajdzie się na najważniejszych portalach.

2. Oferujemy promocję w lokalnej prasie.

3. Zawsze działamy szybko, profesjonalnie i Etycznie (PFRN).

    Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę. Skontaktuj się z nami wysyłając mail: kancelaria@pireus.net lub dzwoniąc pod nr Infolinii 801 100 101 lub wypełniając poniższy formularz:


    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię Pireus Sp. z o.o. zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności.

    Nasza oferta: