Wypadki w gospodarstwie rolnym

Osoby poszkodowane w wyniku wypadku w gospodarstwie rolnym mogą dochodzić rekompensaty z rolniczego odszkodowania OC. Jej uzyskanie jest możliwe również w przypadku uszkodzenia maszyny rolniczej w trakcie żniw bądź też innych ważnych prac, co spowodowało zastój, a tym samym wygenerowało dodatkowe koszty i straty. Nasza kancelaria pomaga w uzyskaniu odszkodowań nie tylko za realne szkody i poniesione koszty, ale i zwrot utraconych korzyści.

Do najczęstszych wypadków w gospodarstwie rolnym należą:

  • poważne uszkodzenia ciała podczas prac przy wykorzystaniu piły
  • wypadki podczas intensywnych prac, np. żniw
  • pogryzienia przez zwierzęta gospodarskie
  • wypadki śmiertelne
  • uszkodzenie bądź utrata mienia.

Rekompensata za niezawiniony wypadek w gospodarstwie rolnym może mieć formę m.in. jednorazowego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, renty, zwrotu kosztów związanych z wypadkiem (leczenie, rehabilitacja, itp.) czy też zwrotu utraconych zarobków.

    Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę. Skontaktuj się z nami wysyłając mail: kancelaria@pireus.net lub dzwoniąc pod nr Infolinii 801 100 101 lub wypełniając poniższy formularz:


    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię Pireus Sp. z o.o. zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności.