Poradnictwo i pomoc od początku

Osoba dotknięta nieszczęściem niejednokrotnie nie potrafi się odnaleźć w skomplikowanej rzeczywistości. Nie orientując się w procedurach związanych z odzyskiwaniem odszkodowań, nie dopełnia wszystkich formalności czy też koniecznych czynności z tym związanych. W efekcie uzyskuje niskie odszkodowanie lub otrzymuje decyzję odmowną. Dlatego też nasze działanie polega na fachowym poradnictwie i pomocy już od samego początku. Dodatkowo każdy nasz klient – niezależnie od rodzaju prowadzonej sprawy – otrzymuje indywidualnego kompetentnego opiekuna, który bezpłatnie doradzi jakiego rodzaju przysługuje odszkodowanie oraz pomoże zgromadzić niezbędne dokumenty do poprowadzenia sprawy. Przyjmując zlecenie nie pobieramy żadnych zaliczek.

Doświadczeni specjaliści

Z uwagi na współpracę z gronem doświadczonych lekarzy specjalistów, poszkodowanym zapewniamy również m.in. fachową pomoc psychologiczną (możliwa wizyta w Twoim domu). W należyty sposób pomogą uporać się z bólem psychicznym związanym z wypadkiem czy utratą bliskiej osoby oraz sporządzą stosowną dokumentację niezbędną do realizacji świadczenia. Ponadto zapewniamy konsultacje lekarskie z rzetelnymi specjalistami – orzecznikami, np. z dziedziny ortopedii, neurologii czy laryngologii. Wszelkie formalności z tym związane realizujemy w imieniu Klienta.

Doświadczeni prawnicy

Dzięki współpracy z grupą doświadczonych adwokatów i radców prawnych specjalizujemy się w reprezentowaniu klientów w sporach indywidualnych z towarzystwami ubezpieczeń, bankami czy placówkami medycznymi itp zapewniając reprezentację klienta na drodze przedsądowej oraz w postępowaniu sądowym, a nawet karnym. Instytucją tym zawsze przedstawiamy pełną listę przysługujących poszkodowanemu świadczeń.

Vademecum

Nie wiesz czy należy Ci się odszkodowanie? Sprawdzimy to GRATIS!

Już następnego dnia od podpisania pełnomocnictwa zgłaszamy szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeń lub informujemy właściwy podmiot o reprezentacji Klienta. Jesteśmy w stanie bardzo szybko – nawet po trzech miesiącach – skierować sprawę na drogę postępowania sądowego. W przypadku gdyby sąd odmówił zwolnienia Państwa z kosztów sądowych, możemy je pokryć. Na każdym etapie sprawy klient jest rzetelnie informowany o jej przebiegu przez indywidualnego opiekuna.

Pomożemy nawet, jeśli ubiegałeś się o odszkodowanie wiele lat temu!

Powierzyłeś swoją sprawę firmie zajmującej się odszkodowaniami..

…i w Twojej ocenie jest prowadzona źle lub nie jesteś zadowolony z jej postępów? Masz prawo skorzystać z lepszej oferty!

Chętnie pomożemy również, gdy:

  • sprawę odłożono argumentując, że wcześniej trzeba poczekać na zakończenie sprawy karnej;
  • Twój pełnomocnik wystąpił tylko o zadośćuczynienie nie ustalając z Tobą innych należnych Tobie świadczeń;
  • uzyskane odszkodowanie było zbyt niskie;
  • przez okres 3 miesięcy nie masz informacji o stanie sprawy.

Jest to działanie na Twoją szkodę i z powodu utraty zaufania możesz skutecznie wypowiedzieć umowę oraz pełnomocnictwo – bez obaw!

Chętnie pomożemy w rozmowach z nierzetelnym pełnomocnikiem. A w Twojej sprawie bardzo szybko podejmiemy wszelkie niezbędne działania!

Wyjątkowa oferta

Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, iż powierzoną nam sprawą od początku zajmuje się prawnik. Daje to możliwość wglądu w akta sprawy karnej i uzyskania odszkodowania dużo wcześniej niż po zakończeniu postępowania karnego. Dokonanie wglądu w akta karne w sposób istotny skraca czas oczekiwania na odszkodowanie! Ponadto daje możliwość podjęcia działań, gdyby sprawa karna nie zmierzała w odpowiednim kierunku. Nasze zaangażowanie na tym etapie czyni tą ofertę wyjątkową!

Zapewniamy łatwy kontakt: wizyta w biurze, wizyta przedstawiciela u Ciebie w domu, e-mail, Live Chat lub po prostu zadzwoń na naszą Infolinię! – działamy na terenie całej Polski.

PAMIĘTAJ: konsultacje prawne oraz analiza dokumentów w ramach oferty GRATIS!

    Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę. Skontaktuj się z nami wysyłając mail: kancelaria@pireus.net lub dzwoniąc pod nr Infolinii 801 100 101 lub wypełniając poniższy formularz:


    Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kancelarię Pireus Sp. z o.o. zgodnie z Regulaminem i Polityką prywatności.